CENTROTHERM=CRA=PROJEKTY VYTÁPĚNÍ

Projektování a vývoj dynamických otopných soustav, vývoj software pro ústřední vytápění.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Projektové přípravy

Projektové přípravy

Zajišťujeme předprojektovou a projektovou přípravu staveb od studie po realizační dokumentaci. - studie - projekty pro územní řízení - stavební řízení a realizační dokumentace

Architektonický ateliér

Architektonický ateliér

Nabízíme kompletní architektonické služby.

  • Lokalita: Praha 2, Vinohrady
Architektonický ateliér

Architektonický ateliér

Studie proveditelnosti, projektová dokumnetace pro územní řízení a související inženýrská činnost, projektová dokumentace pro stavební povolení a související inženýrská činnost apod.

  • Lokalita: Praha 1
Poradenství

Poradenství

Stavebníkům při problémech v procesu přípravy a provádění staveb. Využíváme našich dlouholetých zkušeností z přípravy staveb i z činnosti ve státní správě.

  • Lokalita: Praha 5, Smíchov
 Ing. Ondřej Šnobl, Projekční kancelář Treon

Ing. Ondřej Šnobl, Projekční kancelář Treon

Plánujete rekonstrukci rodinného domu, nebo uvažujete o stavbě nového rodinného domu a máte individuální požadavky, které nepokryjí typové projekty rodinných domů? Potřebujete vyhotovit projektovou dokumentaci pro výstavbu nové garáže, nebo plánujete rekonstrukci chaty či chalupy? Jste vlastníky byt...

Projektová kancelář

Projektová kancelář

Zpracování všech stupňů projektové dokumentace, studie – návrhy jednotlivých objektů i souborů staveb, urbanistické řešení území, dokumentace k územnímu řízení, projektová dokumentace ke stavebnímu povolení.

  • Lokalita: Praha 6, Dejvice
Geodezie

Geodezie

Svou činnost zaměřujeme více na inženýrskou geodezii, pro kterou mají společníci nejen oprávnění ČUZK, ale i bohaté zkušenosti v oboru. Tyto zkušenosti získali u bývalé firmy IPS v České republice a na zahraničních stavbách v SRN, Alžírsku, Lybii.

  • Lokalita: Praha 10
Architektonicko-stavební ateliér

Projektové služby

Náš architektonicko-stavební atelier se zabývá projektováním novostaveb i rekonstrukcí občanských, bytových, administrativních a dalších staveb, rodinných domů i přípravou území investičních areálů.

Stavební práce

Stavební práce

Naše praxe v oboru statika a dynamika stavebních konstrukcí je značná a velmi různorodá, jak se můžete přesvědčit na stránce referenčních staveb.

  • Lokalita: Praha 4, Nusle
Specializované výpočty a GIS

Specializované výpočty a GIS

Využíváme k tomu i vlastní vývoj software. Vyvíjíme především nadstavby a rozšíření standardních aplikací, ale i samostatný software.

  • Lokalita: Praha 5, Smíchov

Kontakt

Adresa
Lovosická 775, 190 00 Praha 9
E-mail
email
Web
http://www.usporyteplaets.cz
Telefon
286591550

Kontaktní formulář