KN - KAMENICTVÍ Nohavica Jiří

Provádíme * Kompletní výroba žulových i teracových pomníků, klasických i exskluzivních tvarů * Rekonstrukce stávajích pomníků * Broušení a leštění teraca pomocí nejmodernější technologie + impregnační nátěr proti mechu * Písmo: sekané, pískované a plastické, obnova písma - zlacení, stříbření, barvení * Pomníkové doplňky: lampy, vázy, vitrýny, kříže (nerezové, bronzové, žulové) * Kopání a betonování základa a všechny betonářské práce kolem pomníků Vyrábíme pro Vaše interiéry a exteriéry * Žulové schody, parapety, krby * Kuchyňské desky, dlažby, barové stoly, pečící kameny Restaurátorská činnost * Soch, křížů, zídek, plotů Další práce s pískovce a umělého kamene * Kamené zídky, ploty, komíny, chodníky


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Kamenné desky

Provozuji kamenictví. Zabývám se výrobou kamenných desek. Použití: barové či kuchyňské desky, parapety, desky na gril, stolové desky aj. Působím v Praze.

 • Lokalita: Praha 5
 • Telefon: +420724276244

Dlaždičské práce

Provozuji kamenictví a zabývám se i pokládkou kamenné dlažby - chodníky kolem bazénů, zámková dlažba či jakákoliv kamenná podlaha. Zajistíme spolehlivost a profesionalitu.

 • Lokalita: Praha 5
 • Telefon: +420724276244
keramické obklady

MAGICRETE s.r.o. - Keramické obklady

Nabízíme keramické obklady, které nachází široké uplatnění při zařizování interiérů i obkládání ploch v exteriérech. Obklady jsou mnohem lehčí než kámen a dobře odolávají všem nepříznivým vlivům. Těšit se z nich tedy budete dlouhá léta.

 • Lokalita: Chrášťany
MAGICRETE s.r.o.

MAGICRETE s.r.o. - Cihlové pásky

Magicrete s.r.o. nabízí široký sortiment lícových cihlových pásků nerozeznatelných od tradičních cihel.Lícové cihlové pásky jsou vhodné k využití jak na vnější fasádní obklady, tak i pro interiérové obklady. Mají jedinečný a atraktivní design

 • Lokalita: Chrášťany

Tvorba a rekonstrukce hrobů

Provozuji kamenictví. Vyrobím nebo zrekonstruuji hrob - dvojhrob, pomník. Také tvorba epitafních desek. Dále nabízím tesání písma či obnovu zašlého písma. V moji činnosti najdete výrobu žulových urn.

 • Lokalita: Praha 5
 • Telefon: +420724276244

Kamenické práce

Nabízím kamenické práce - stavba a rekonstrukce hrobu, pomníků, epitafních desek. Dále výrobu kamenných parapetů, barových pultů, desek a parapetů. V případě zájmu o další kamenické služby nás neváhejte kontaktovat.

 • Lokalita: Praha 5
 • Telefon: +420724276244
Ohebný kámen FLEXI SLATE

MAGICRETE s.r.o. - Ohebný kámen

Představujeme vám vysoce technologickou novinku nové generace – přírodní obkladovou břidlici FLEXI – SLATE. Jedná se o obkladové desky z přírodního kamene s tloušťkou pouhých 2,5 mm, takže dlaždice o rozměru 121x61 cm váží jenom 1 kg. Pohledově je ale od masivního kamenného obložení k nerozeznání.

 • Lokalita: Chrášťany

Výroba kamenných schodů

Provozuji kamenictví. Zhotovím kamenné schody na míru - vstupní portály, schody ve společných prostorech nebo u domy. Nic není nemožné. Zajistím spolehlivost a pečlivost.

 • Lokalita: Praha 5
 • Telefon: +420724276244
Betonové ploty a plotové systémy

MAGICRETE s.r.o. - Betonové ploty a plotové systémy

Oplocení pozemku není pouze funkčním prvkem, který chrání soukromí majitele, ale je to především součást celkové koncepcí designu. Proto jsou v dnešní době kladené velké nároky na vzhled, kvalitu a v neposlední řáde cenovou dostupnost plotového systému.

 • Lokalita: Chrášťany
Zateplovací obklady LITE PANEL

MAGICRETE s.r.o. - Zateplovací obklady

Slouží jako finální, pohledová úprava vnějších a vnitřních povrchů ale zároveň funguje jako tepelně izolační vrstva, která předčí standardní zateplovací systémy z polystyrenu nebo minerální vaty. V jednom kroku máte hotovou fasádu nebo interiérové obložení a zároveň i tepelnou izolací objektu.

 • Lokalita: Chrášťany

Kontakt

Adresa
Zašová 205, Zašov á
E-mail
email
Web
http://www.kn-kamenictvi.cz
Telefon
720 281 781

87050544

Kontaktní formulář