KN - KAMENICTVÍ Nohavica Jiří

Provádíme * Kompletní výroba žulových i teracových pomníků, klasických i exskluzivních tvarů * Rekonstrukce stávajích pomníků * Broušení a leštění teraca pomocí nejmodernější technologie + impregnační nátěr proti mechu * Písmo: sekané, pískované a plastické, obnova písma - zlacení, stříbření, barvení * Pomníkové doplňky: lampy, vázy, vitrýny, kříže (nerezové, bronzové, žulové) * Kopání a betonování základa a všechny betonářské práce kolem pomníků Vyrábíme pro Vaše interiéry a exteriéry * Žulové schody, parapety, krby * Kuchyňské desky, dlažby, barové stoly, pečící kameny Restaurátorská činnost * Soch, křížů, zídek, plotů Další práce s pískovce a umělého kamene * Kamené zídky, ploty, komíny, chodníky


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Jednohroby, dvojhroby

Hřbitovní architektura

Na přání zákazníka realizujeme kamenné výrobky tzv. hřbitovní architektury, tedy urnové pomníky, hroby (jednohroby, dvojhroby) a hrobky.

Ušlechtilá kamenická výroba

Ušlechtilá kamenická výroba

Jedná se o výrobu převážně stavebních zakázek dle přání zákazníka. Kamenné obklady, kamenné dlažby, parapety, kuchyňské pracovní desky, umyvadlové desky atd.

Tvorba a rekonstrukce hrobů

Provozuji kamenictví. Vyrobím nebo zrekonstruuji hrob - dvojhrob, pomník. Také tvorba epitafních desek. Dále nabízím tesání písma či obnovu zašlého písma. V moji činnosti najdete výrobu žulových urn.

  • Lokalita: Praha 5
  • Telefon: +420724276244

Kamenické práce

Nabízím kamenické práce - stavba a rekonstrukce hrobu, pomníků, epitafních desek. Dále výrobu kamenných parapetů, barových pultů, desek a parapetů. V případě zájmu o další kamenické služby nás neváhejte kontaktovat.

  • Lokalita: Praha 5
  • Telefon: +420724276244
Kamenictví Daha Nehvizdy

Kamenictví Daha Nehvizdy

Kamenictví Daha Nehvizdy s.r.o. bylo založeno v roce 1997. Je zaměřena zpracováním kamene na zakázkovou výrobu - komplexní zajištění zpracování kamene včetně montáže. Výroba pomníkových dílů, hrobů, hrobek, stavebních prvků - dlažby a obklady, schody, parapety (vnitřní a vnější), kuchyňské pracovní ...

Výroba deskoviny

Výroba deskoviny

Na kotoučových pilách v různých tloušťkách a z široké škály materiálů ( převážně žula ), možnost různých povrchových úprav.

Výroba kamenných schodů

Provozuji kamenictví. Zhotovím kamenné schody na míru - vstupní portály, schody ve společných prostorech nebo u domy. Nic není nemožné. Zajistím spolehlivost a pečlivost.

  • Lokalita: Praha 5
  • Telefon: +420724276244
Hrubá kamenická výroba

Hrubá kamenická výroba

Jedná se o výrobky dlažby, kostky, mozaika, obrubníky

Kamenné desky

Provozuji kamenictví. Zabývám se výrobou kamenných desek. Použití: barové či kuchyňské desky, parapety, desky na gril, stolové desky aj. Působím v Praze.

  • Lokalita: Praha 5
  • Telefon: +420724276244

Dlaždičské práce

Provozuji kamenictví a zabývám se i pokládkou kamenné dlažby - chodníky kolem bazénů, zámková dlažba či jakákoliv kamenná podlaha. Zajistíme spolehlivost a profesionalitu.

  • Lokalita: Praha 5
  • Telefon: +420724276244

Kontakt

Adresa
Zašová 205, Zašov á
E-mail
email
Web
http://www.kn-kamenictvi.cz
Telefon
720 281 781

87050544

Kontaktní formulář