Rofistav s.r.o.

Provádíme dodávky a montáže sádrokartonových stavebních systémů. Nabízíme montáže podhledů značek Armstrong, Donn či Ecophon. Montáž sádrokartonu. Montáž podhledů. Výstavba podkroví. Obklady a dlažby. Omítky. Fasády.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

zednické práce

Dokončovací stavební práce / zednické práce

Od roku 1995 jsme spolupracovali zhruba na 80 stavbách malého až středně velkého rozsahu. Spolupracujeme s poměrně širokým spektrem klientely od soukromých osob až po firmy jako je Skanska a.s..

Stavební práce

Stavební práce

Soustředíme se na systémy suchých staveb, kompletní nabídku zámečnických prací a na dokončovací a zednické práce. Ve spolupráci s jinými odbornými firmami jsme schopni zabezpečit komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí jak v bytové, tak v komerční výstavbě. Snažíme se vyhovět jakémukoliv ...

Domek na klíč

Stavby na klíč

Dodáváme a realizujeme stavby na klíč. Sídlíme Ve Sklenařicích a působíme v Libereckém kraji a v Podkrkonoší. Veškeré práce provádíme dle dodaných podkladů ve vysoké kvalitě a v termínech. Snažíme se odvádět spolehlivou a kvalitní práci ke spokojenosti zákazníků. Ve stavebním oboru působíme od r...

Adve

Rizikové kácení stromů a prořezy

Profesionálně a bezpečně provádíme rizikové kácení stromů. Postaráme se o údržby dřevin, rostoucích v obytných zónách měst, obcích, zahradách apod.

Rekonstrukční práce

Rekonstrukce budov

Ve spolupráci s jinými odbornými firmami jsme schopni zabezpečit komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí jak v bytové tak v komerční výstavbě. Firmy, se kterými spolupracujeme, máme po odborné i pracovní stránce prověřeny vlastní zkušeností a dlouhodobou spoluprácí.

Logo

Zámečnické práce

Naše činnost byla zaměřena na zámečnické práce a obchodní činnost (nákup a prodej zboží, materiálové zabezpečení staveb, vnitřní vybavení interiérů standardní i zakázkové) Soustřeďuje se valnou většinou svých aktivit na systémy suchých staveb, kompletní nabídku zámečnických prací. Pro zámečnické pr...

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce

Od roku 1996 se zabýváme rekonstrukčními pracemi domů a bytů. Doufáme, že i Vy se stanete jedním z našich spokojených zákazníků.

suchá stavba

Suché stavby

V roce 1995 byla pracovní činnost rozšířena o montáž a dodávku suchých staveb v kompletním rozsahu materiálové nabídky společnosti Rigips.

Logo

Obklady a dlažby

Zabýváme se kompletní stavební činností. Zhotovíme obklady či dlažby dle Vašeho požadavku.

Stavba na klíč

Stavba rodinných domů

Veškeré práce provádíme dle dodaných podkladů ve vysoké kvalitě a v termínech. Snažíme se odvádět spolehlivou a kvalitní práci ke spokojenosti zákazníků. Ve stavebním oboru působíme od roku 1996. Doufáme, že i Vy se stanete jedním z našich spokojených zákazníků.

Kontakt

Adresa
Bořivojova 871/54, 130 00 Praha 3, Žižkov
E-mail
email
Telefon
+420602604951

28164750

Kontaktní formulář