Rofistav s.r.o.

Provádíme dodávky a montáže sádrokartonových stavebních systémů. Nabízíme montáže podhledů značek Armstrong, Donn či Ecophon. Montáž sádrokartonu. Montáž podhledů. Výstavba podkroví. Obklady a dlažby. Omítky. Fasády.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

zednické práce

Dokončovací stavební práce / zednické práce

Od roku 1995 jsme spolupracovali zhruba na 80 stavbách malého až středně velkého rozsahu. Spolupracujeme s poměrně širokým spektrem klientely od soukromých osob až po firmy jako je Skanska a.s..

Stavební práce

Stavební práce

Soustředíme se na systémy suchých staveb, kompletní nabídku zámečnických prací a na dokončovací a zednické práce. Ve spolupráci s jinými odbornými firmami jsme schopni zabezpečit komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí jak v bytové, tak v komerční výstavbě. Snažíme se vyhovět jakémukoliv ...

Demoliční práce

Demoliční a výkopové práce

Mezi námi nabízené demoliční práce a bourací práce patří: demolice domů; demolice staveb; demolice průmyslových objektů; demolice komínů; demolice základových ploch. Provádíme všechny zemní a výkopové práce malého a středního rozsahu.

Domek na klíč

Stavby na klíč

Dodáváme a realizujeme stavby na klíč. Sídlíme Ve Sklenařicích a působíme v Libereckém kraji a v Podkrkonoší. Veškeré práce provádíme dle dodaných podkladů ve vysoké kvalitě a v termínech. Snažíme se odvádět spolehlivou a kvalitní práci ke spokojenosti zákazníků. Ve stavebním oboru působíme od r...

Rekonstrukční práce

Rekonstrukce budov

Ve spolupráci s jinými odbornými firmami jsme schopni zabezpečit komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí jak v bytové tak v komerční výstavbě. Firmy, se kterými spolupracujeme, máme po odborné i pracovní stránce prověřeny vlastní zkušeností a dlouhodobou spoluprácí.

Logo

Zámečnické práce

Naše činnost byla zaměřena na zámečnické práce a obchodní činnost (nákup a prodej zboží, materiálové zabezpečení staveb, vnitřní vybavení interiérů standardní i zakázkové) Soustřeďuje se valnou většinou svých aktivit na systémy suchých staveb, kompletní nabídku zámečnických prací. Pro zámečnické pr...

Pokládka zámkové dlažby

Dlaždičské práce

Specializací naší firmy je pokládka všech druhů dlažeb. Nabízíme Vám jak profesionální pokládku zámkové dlažby, tak i precizní pokládku dlažby žulové nebo kamenné.

suchá stavba

Suché stavby

V roce 1995 byla pracovní činnost rozšířena o montáž a dodávku suchých staveb v kompletním rozsahu materiálové nabídky společnosti Rigips.

JK stavebnictví

Zednické práce

Naše firma se zaměřuje také na zednické práce, ze kterých Vám nabízíme: pokládka obkladů a dlažeb; betonování; zdění zdiva; hrubé a štukové omítky; sádrokartonářské práce; instalace zateplovacích systémů a izolací; malby a nátěry; montáž prefabrikátů.

Logo

Obklady a dlažby

Zabýváme se kompletní stavební činností. Zhotovíme obklady či dlažby dle Vašeho požadavku.

Kontakt

Adresa
Bořivojova 871/54, 130 00 Praha 3, Žižkov
E-mail
email
Telefon
+420602604951

28164750

Kontaktní formulář