Mytí fasád, Čištění povrchů, Odstraňování graffiti od ARS AXIOM R…

Doporučujeme

Provedeme odstranění atmosférických nečistot – špíny z prachu, smogu a kyselých dešťů. Atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze smýt pouze vodou. Proto pro čištění využíváme speciální čisticí prostředky, které jsou určeny pro všechny typy fasád, používané stavební materiály a střešní krytiny. Následně nabízíme ochranu povrchů hydrofobními a oleofobními prostředky před opětovným znečištěním atmosférickými vlivy s několikaletou zárukou. Z vašich zateplovacích systémů, zdí, kamenů, obkladů, nátěrů a dalších povrchů odstraníme i organické nečistoty jako jsou plísně, řasy, mechy či houby. Výsledkem použití prostředků a patentovaných postupů je dokonalé odstranění těchto nepříjemných nečistot, obnovení původního vzhledu fasády a její několikaletá ochrana před dalším napadením.Zajišťujeme komplexní řešení při odstraňování graffiti, fix a jiných sprejerských výtvorů. Poradíme Vám s preventivní ochranou Vašich objektů. Odstraníme a vyčistíme všechny povrchy: fasády, zdi, dveře, karosérie vozidel, výtahy, garážová vrata. Umíme odstranit sprejerské „výtvory“ z přírodních i umělých materiálů. Používáme odstraňovače, které dokážou povrchy vyčistit včetně stínů a zbytků vsáklých do podkladu, a to bez jejich porušení. Pokud se nám nepodaří dokonalé vyčištění - zákazník nic neplatí!1.Odstraňování graffiti, sprejů, fix, tagů, plakátů, nálepek, lepidel (fasády, zdi, dveře, karosérie vozidel, výtahy, garážová vrata)2.Ochrana povrchů proti graffiti preventivními antigraffiti nátěry (nabízíme několik systémů nátěrů až s 6-ti letou zárukou)3.Po aplikaci antigraffiti nátěru zajišťujeme následný servis (odstraňování grafity) - 1 až 3 roky zdarma!4.Nonstop servis - odstraňování graffiti do 12 hodin od nahlášení 5.Stavební opravy a rekonstrukce fasád, omítek, fasádní nátěry, antigraffiti nátěry - kompletní dodání fasády na klíč

Přejít na web dodavatele
  • Cena: Cena nabídky
  • Lokalita : Praha 10

Přílohy

Další produkty dodavatele

Čisticí prostředky

Čisticí prostředky

Víceúčelový čistič zdiva vhodný k použití na všechny druhy cihel (hladké, hrubé, s drátěnou vložkou), pískovec, žulu, terra-cottu. Dále je vhodný k použití na těžce zoxidované hliníkové obklady, zaschlou barvu a kouřové skvrny a další výrobky.

Fungicidní prostředky

Přípravek ničí mikroorganizmy (mechy, lišejníky, houby), které způsobují nazelenalý vzhled fasád a soklů budov, pomníků, střech, apod.. Použití přípravku se doporučuje i před aplikací nátěru na výše uvedené podklady, protože snižuje riziko rozmnožení mikroorganizmů pod vrstvou nátěru.

Nátěry

  • Lokalita : Praha 10
Čištění povrchů

Čištění povrchů

Provedeme odstranění atmosférických nečistot – špíny z prachu, smogu a kyselých dešťů. Atmosférické nečistoty vytvářejí na povrchu objektů povlak, který nelze smýt pouze vodou.

Antigraffiti nátěry

Dvousložkový alifatický uretanový systém vytvářející nepropustný povrch, který odolává graffitovým útokům. Může být aplikován na zdivo (cihlu, kámen, beton apod.), dřevo nebo barvené povrchy. Přípravek je čistou a jednoduchou ochranou na pórovité i nepórovité povrchy.

Tryskání Torbo

  • Lokalita : Praha 10

Kontakt

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Adresa
Kolovratská 110, 100 00 Praha 10
E-mail
email
Web
http://www.ars.cz
Telefon
+420602259423


Kontaktní formulář