Offroad navijáky

Doporučujeme

Jako autorizovaný distributor manipulační techniky DRAGON WINCH nabízíme elektrické a hydraulické offroad navijáky s tažnou sílou od 3 629 kg, (35,58 kN) do 7 620 kg, (74,72 kN). Navijáky jsou opatřeny ocelovým lanem, vybrané modely potom syntetickým lanem DYNEEMA. Ke každému offroad navijáku dodáváme rolny nebo průvlak v závislosti na typu lana, bezdrátové a kabelové ovládání, hák, prohlášení o shodé výrobku se směrnicemi EU, návod k použití v češtině. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis manipulační techniky DRAGON WINCH, dodáváme náhradní díly a příslušenství k offroad navijákům.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 1

Další produkty dodavatele

Kompresory

Kompresory

Stále větší oblibě se těší kompresory, které nabízí široké využití nejen při huštění pneumatik. Z naší nabídky si můžete vybrat velmi užitečného pomocníka pro Vaší domácnost.

Pneumatiky

Pneumatiky

V našem e-shopu najdete nabídku pneumatiky pro všechny typy vozů, od osobních přes užitkové až po speciály. Nabízíme pneu letní i zimní, také protektory.

Doplňky Dragon Winch

  • Lokalita : Praha 1

Navijáky Dragon Winch

  • Lokalita : Praha 1
Disky

Disky

Prodáváme disky na všechny typy vozů. V naší nabídce najdete disky plechové i hliníkové, také poklice.

ATV naviják Dragon Winch Maverick DWM 2500 ST, 12V, ocelové lano.

ATV naviják Dragon Winch Maverick DWM 2500 ST, 12V, ocelové lano.

Naviják Dragon Winch Maverick 2500 ST je speciálně vyvinut pro malé čtyřkolky (ATV) a sněžné pluhy do těch nejnáročnějších zimních i letních podmínek. Technologický postup výroby, nízká hmotnost, vysoký výkon navijáku Dragonwinch Maverick 2500 ST pro čtyřkolky řadí tento model mezi špičku ve svém ob...

Výstražná světla

  • Lokalita : Praha 1

Kontakt

MAXIM Pneu s.r.o.

Adresa
Petrovice u Karviné 27, 735 72 Petrovice u Karviné
E-mail
email
Web
http://www.maxim-pneu.cz
Telefon
+420800888879, +420773071542


Kontaktní formulář