Levný pokladní systém se vzdálenou správou

Dobrý den, dovolte mi představit náš revoluční pokladní systém Smable, který Vám ušetří mnoho času za dostupné investice. Nabízíme pokladní hardware v širokém spektru od stánkové řešení na baterie s výdrží až 3 dny až po 14 palcové dotykové pokladny s vestavěnou tiskárnou. Zajímáme se v oblasti prodeje již 8 roků, máme bohaté zkušenosti ze strany majitelů a zaměstnanců v již fungujících provozovnách s našim pokladním systémem. Náš pokladní systém je postaven na dostupné platformě Android. Instalace a ovládání pokladny je jednoduchá, v případě potřeby jsme Vám k dispozici na dálku, kdy můžeme pokladnu sami nastavit/opravit. K dispozici máte vzdálenou správu, kde si nastavíte veškeré nastavení jednotlivých pokladen. Pokladní systém disponuje funkcemi jako vzdálená správa z vašeho PC či mobilu, skladové hospodářství, mobilní čišník, tisk do kuchyně, online tržby včetně exportů do excelu, Pohody nebo iDokladu, čtečkou čárových kódů, obchodní váhou, platebním terminálem, přehledu zaměstnanců včetně odpracované doby, věrnostní programy pro vaše zákazníky, směny, manažerské funkce, položkový prodej včetně možností vyhledávání, ukládání na stůl, denní či měsíční uzávěrka. Jsme velmi proaktivní a připravujeme mnoho dalších skvělých funkcí pro podporu vašeho podnikání jako newslettery pro vaše zákazníky, e-shop propojený s pokladnou, zadání rozvozu přes vlastní aplikaci (tu vám dodáme). Ceny máme od 0Kč za software pro potřeby EET, kvalitní pokladní software máme od 1900 do 4900 Kč/rok, lze platit i měsíčně když podnikáte. Hardware dodáváme pro stánková prodej za 5990 Kč, pro střední provozovny od 9990Kč. Velké profesionální pokladny máme od 18990 Kč. Více najdete na našich webových stránkách www.smable.cz

Přejít na web dodavatele
  • Cena: od 0 Kč
  • Lokalita : Praha 8

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy

Společnosti byla udělena akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, č.j. MŠMT-25567/2016-1/581, k provádění rekvalifikačního kurzu Obchodník s realitami. Kromě akreditovaného rekvalifikačního kurzu Obchodník s realitami nabízí VRK Academy také specializované kurzy, webináře a video...

Podnikový informační systém ComSTARsoft

Podnikový informační systém ComSTARsoft

Dodáváme podnikový informační systém ComSTARsoft. Software, který sami vyvíjíme, je určen pro potravinářský průmysl. Zejména pro pekárny, cukrárny, mlýny, těstárny, ale také pro výrobny masa, nápojů apod.. Součástí dodávky je Manažerský Informační Systém.

Vývoj softwarových aplikací

Vývoj softwarových aplikací

Vývoj softwarových aplikací dle potřeb a zadání zákazníka (především odprogramování do CAD/PDM/CAM aplikací).

Architektura a stavebnictví

Architektura a stavebnictví

SketchUp je spojením filozofie skicování tužkou s rychlostí a flexibilitou dnešních digitálních technologií. Silný nástroj pro vytváření, prohlížení a modifikaci 3D myšlenky – rychle a snadno.

Konstruční CAD

Konstruční CAD

Profesionální řešení, které plně podporuje konstrukční proces od úvodních koncepčních návrhů po tvorbu finální výrobní dokumentace.

Kontrola pravosti dokladů

  • Lokalita : Praha 6, Břevnov
Virtuální realitní kancelář

Virtuální realitní kancelář

Nabízíme služby virtuální realitní kanceláře, která vznikla spojením nejmodernějších IT technologií a 15-tileté praxe obchodu s nemovitostmi a dokáže tak nabídnout nadstandardní služby a servis pro klienty.

Software pro potravinářský průmysl

Software pro potravinářský průmysl

Nabízíme komplexní softwarové řešení pro potravinářský průmysl. Dodáváme komplexní řešení na klíč. Spolupráce se zákazníkem pro nás nekončí předáním hotového projektu, ale pokračuje dál prostřednictvím zákaznického servisu. A zákaznický servis je silnou stránkou naší společnosti.

Zobrazování CAD dat

Zobrazování CAD dat

Velmi jednoduše a rychle pracuje s 2D a 3D daty CAD systémů jak nativních, tak i přenosových formátů. Umožňuje načítaní několika typů formátů do jednoho okna.

Analýzy a simulace

Analýzy a simulace

Kompletní sada nástrojů pro ověření návrhu. Statické, dynamické a kinematické analýzy včetně analýz nelineárních a kompozitních materiálů.

Biometrický podpis

  • Lokalita : Praha 6, Břevnov

Načítaní dat z cestovních dokladů

  • Lokalita : Praha 6, Břevnov

Digitalizace filmů

  • Lokalita : Praha 11

Kontakt

Jakub Kratina

Adresa
Ke Stírce 751, 182 00 Praha 8
Web
http://www.pokladnisystemsmable.cz/