Proxis, spol. s r.o.

doporučený záznam

Od počátku se zaměřujeme na řešení problémů z oblastí vysokorychlostního snímání a technické diagnostiky. Postupně se zaměření specializovalo a v současnosti jsou předmětem našich aktivit především následující oblasti: záznamy a analýzy vysokorychlostních dějů, speciální mikroskopie, osvětlovací technika, detekce velmi slabých zdrojů záření. Kromě prodeje přístrojů nabízíme u vybraných typů i jejich pronájem včetně kvalifikované obsluhy. K dalším aktivitám patří i konzultační a poradenská činnost založená na našich dlouholetých teoretických i praktických zkušenostech v uvedených oblastech.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

Distanční mikroskopy

Distanční mikroskopy

Pracovní vzdálenosti jednotlivých typů se pohybují v rozmezí od 15cm do nekonečna.

Optické teleskopy

Optické teleskopy

Základem všech přístrojů je katadioptrický systém typu Maksutov-Cassegrain.

Pulzní lasery

Pulzní lasery

Monochromatické nekoherentní světlo vlnové délky 690nm nebo 810nm s dobou trvání záblesku od 100ns.

Vysokorychlostní kamery Photron Fastcam

Vysokorychlostní kamery Photron Fastcam

Vysokorychlostní kamery Photron Fastcam jsou navrženy a používány pro nejširší rozsah aplikací, napříč rozmanitými obory a oblastmi lidské činnosti. Díky možnosti výběru z mnoha kamer s různými parametry a výkonem jsou používané jak předními vědeckými pracovišti, tak i pro každodenní praktické potře...

Mikroskopy

Distanční mikroskopy Questar

Naši nabídku jsme zaměřili na mikroskopy, které umožňují širší rozsah použití, než konvenční systémy a přitom splňují veškeré nároky na vysokou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením.

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.

Kontakt

Adresa
Spořická 296, 184 00 Praha-Dolní Chabry
E-mail
email
Web
http://www.proxis.eu/
Telefon
+420284686309

25664085


Kontaktní formulář