AUTOSKLO NON-STOP Floriš s.r.o.

Výměna originálních autoskel z připojištění a povinného ručení + roční dálniční známka zdarma.Non-stop 24 hodin denně. Všechny druhy autoskel skladem včetně TIR, BUS, USA. Mobilní montáže po celé ČR zdarma. NON-STOP Linky: +420 776 060 963 NON-STOP Linky: +420 728 060 963 Naši hlavní provozovnu najdete na adrese: Bubenská 942/8 Praha 7 - Holešovice 170 00


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Zvedák jedno sloupový

Prodej servisního vybavení

Starý zvedák už neslouží a potřebujete nový? V tom případě doporučujeme kvalitní automobilové zvedáky vysoké kvality za rozumnou cenu od německého výrobce ATH Heinl. Vybírat můžete z hydraulických zvedáků pro osobní a nákladní automobily. Zařizujete pneu servis a potřebujete vyvažovačku a zouvačk...

Prodej servisního vybavení

  • Lokalita : Praha-Slivenec
Logo

Montáž a seřízení zvedáku

Namontujeme vám zvedák koupený u nás i u konkurence. V tomhle neděláme žádné rozdíly. Seřízení zvedáku a zaškolení obsluhy je pro nás samozřejmostí.

Montáž a seřízení zvedáku

  • Lokalita : Praha-Slivenec

Prodejce podvalníků

  • Lokalita : Rumburk

Prodejce podvalníků

  • Lokalita : Rumburk
Logo

Revize ZZ a odborné prohlídky zvedáků automobilů

Postaráme se o to, abyste obstáli před zákonem. S námi máte všechno v pořádku. Revize, revizní zkoušky a odborné prohlídky zvedáků automobilů jsou prováděny dle platných zákonů, ČSN (EN) a předpisů výrobců zařízení.

Bazarová technika

  • Lokalita : Praha 22

Bazarová technika

  • Lokalita : Praha 22

Kontakt

Adresa
Akátová 113, 250 66 Zdiby
Web
http://www.autosklo-nonstop.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.