Société s.r.o.

Société, s. r. o., se od roku 2003 zabývá výrobou reklamních cukrovinek, jako jsou bonbónky, lízátka, želé, čokolády a podobné kvalitní pochutiny nebo i nápoje (džusy, pivo, voda atd.). Vyrábíme reklamní dárky i z marcipánu a perníku. Société poskytuje grafické práce včetně tiskového servisu. V sortimentu Société najdete také 3D reklamní předměty, od tužek až po modely aut a jiné speciální předměty na přání. Société má sortimentu i textil pro reklamní účely - zejména čepice, trička, bundy, fleecky a další oblečení. Na textil zajišťujeme potisk nebo výšivku podle Vašeho přání. V našem sortimentu máme i USB dárky, power banky a jiné elektronické dárky.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Reklamní centrum

Reklamní centrum

Reklama centrum – váš spolehlivý dodavatel reklamních předmětů s 29letou tradicí. Uprostřed babylonu reklamních předmětů se nachází Reklama centrum s.r.o., firma s mnohaletou tradicí, která v první řadě myslí na zákazníka, a zároveň si zakládá na dobrých vztazích se světovými distributory. Prosto...

Reklamní centrum

  • Lokalita : Praha 14

Reklamní agentury

  • Lokalita : Praha 9

Reklamní agentury

  • Lokalita : Praha 9

Tvorba grafiky a maleb

  • Lokalita : Odolena Voda

Tvorba grafiky a maleb

  • Lokalita : Odolena Voda

Kontakt

Adresa
Pod Labuťkou 1421, 180 00 Praha 8
Web
http://www.reklamnidary.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.