Caprea cafe s.r.o.

Naše společnost J and D Imports se již od roku 1995 zabývá dovozem čerstvé - nepražené kávy z celého světa. Pro kvalitu uděláme maximum. Z toho důvodu kávu pečlivě vybíráme a to přímo od lokálních farmářů, až po přední velkopěstitelské producenty kteří upřednostňují pěstování kávy tradičním způsobem. Díky naší pečlivosti a přísnému výběru kávy se z nás také stali certifikovaní BIO prodejci. Dodáváme tedy kávu v bio kvalitě (BIO - Organic). Pojďme si povědět něco o kávě jako takové... Že se spolu s vodou a čajem řadí mezi celosvětově nejžádanější nápoje ví téměř každý. My si, ale dnes povíme několik vět o kávě jako takové, historii a způsobu pěstování. Začněme kávovníkem. Jedná se o keř rostoucí v subtropickém až tropickém podnebí Je pěstován v Asii, Jižní a Střední Americe, v Africe, Arabském poloostrově a Indonésii, především v hornatých krajinách. Zde se keříky kávovníku předpěstují v bavlněných obalech do výšky cca 30 - 50cm. Teprve poté jsou vysazovány na plantážích, především na slabě kyselých, hlinitých pískách. Vyžaduje teplé a vlhké podnebí se stálými teplotami mezi 18-22 °C. Teplota je velice důležitá, neboť při nízkých hodnotách kolem 0°C keře neplodí a hynou. Vzrůst a plodnost kávových keřů / stromů je závislý na jejich druhu a pěstební oblasti. V zásadě je dělíme na 2 druhy.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce

Sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce

Jsme dodavatelem sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce v potravinářském průmyslu.V naší firmě považujeme sušené plody především za přírodní lahůdku. Existuje mnoho druhů, příchutí a vůní, které jsou pro nás každodenní inspirací. Naší filozofií je nabídnout zákazníkům nejenom klasické s...

Masové výrobky

  • Lokalita : Praha 2

Masové výrobky

  • Lokalita : Praha 2

Domácí sirupy

  • Lokalita : Praha 6

Domácí sirupy

  • Lokalita : Praha 6

Kontakt

Adresa
Železniční 3, 100 00 Praha 10
Web
http://www.jdimports.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.