KOMPLET REKO s.r.o.

Provádíme rekonstrukce bytových jader, koupelen a komplexní rekonstrukce bytů na klíč. Elektromontážní práce a různé stavební úpravy dle přání zákazníka. Samozřejmostí je pro nás odbornost, oprávnění k činnosti, profesionalita a plnění termínů.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

Logo

Rekonstrukce bytových prostor a bytového jádra

Váš byt by potřeboval zmodernizovat, předělat? Plánujete kompletní rekonstrukci nebo částečnou? Už se nemůžete dívat na umakartové jádro a hodláte se jej zbavit? Pak jsme tu pro Vás! Zkvalitněte Vaše bydlení, zvyšte jeho tržní hodnotu a najměte si nás na přestavbu.

Sádrokartonářství

  • Lokalita : Praha 10
Rekonstrukce nebytových prostor

Rekonstrukce nebytových prostor

Provedeme rekonstrukci Vašich nebytových prostor – kanceláří, obchodů, skladů a dalších. Nový kabát dáme Vašim kancelářím, prodejnám, skladům, vzorkovnám, výrobním halám, garážím či dalším prostorám, jež využíváte k podnikání. Jsme schopni zrekonstruovat školky, školy, zdravotnická, sociální a kultu...

Technická správa budov

  • Lokalita : Praha 10
Rekonstrukce domu

Kompletní rekonstrukce domu

Provádíme kompletní rekonstrukce celý domů, a to jak exteriéru, tak interiéru. Proměníte od A po Z Váš interiér i exteriér a splníme Vám sen o důstojnějším, modernějším, komfortnějším a designovým bydlení. Jsme stavební firma zaměřená na kompletní rekonstrukce. Nabízíme vysokou kvalitu prací za rozu...

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.

Kontakt

Adresa
Vršovická 800, 101 00 Praha 10
E-mail
email
Web
http://www.kompletreko.cz
Telefon
+420606086292

24831158


Kontaktní formulář