Toppotraviny.cz s.r.o.

Firma nabízí více jak 13,5 tis. produktů z oblasti gastronomie. 98 % sortimentu je od německé firmy Bosfood. Tato firma působí zatím pouze v Německu a částečně v Polsku. Toppotraviny jsou výhradním dovozcem. Na českém a slovenském trhu Toppotraviny prodávají zatím jen přes internetový obchod široké spektrum manufakturních specialit, koření, přísad a výrobků od vyhlášených firem z celého světa. Sortiment je určen pro profesionály i koncové zákazníky. V nabídce jsou nejen potraviny, ale i vybavení do kuchyně. Společným jmenovatelem celé nabídky je vysoká kvalita a u převážné většiny výrobků, zatím malá, nebo žádná dostupnost jinde na trhu. Hlavními zákazníky jsou v tuto chvíli: 1. koncoví odběratelé ze střední a vyšší příjmové skupiny 48% 2. restaurace a hotely 25% 3. cateringové společnosti, wellness centra 16% 4. cukrárny, gastronomické prodejny, lékárny 8% 5. výrobny a zpracovatelny (potravinářské, chemické) 3% Toppotraviny vzhledem k šíři, rychlé dostupnosti a výjimečnosti nabízených produktů zatím nemají na českém trhu konkurenta.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce

Sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce

Jsme dodavatelem sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce v potravinářském průmyslu.V naší firmě považujeme sušené plody především za přírodní lahůdku. Existuje mnoho druhů, příchutí a vůní, které jsou pro nás každodenní inspirací. Naší filozofií je nabídnout zákazníkům nejenom klasické s...

Kontakt

Adresa
Mahenova 164/2, 150 00 Praha 5
Web
http://www.toppotraviny.cz/

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.