Julius Meinl Coffee Intl., a.s., organizační složk…

Značka s dlouholetou tradicí Julius Meinl je hrdým ambasadorem vídeňské kavárenské kultury již od roku 1862. Společnost byla první profesionální pražírnou kávy a svými neustálými inovacemi buduje jedinečnou a vysoce úspěšnou kávovou kulturu založenou na vídeňských tradicích. Julius Meinl si od roku 1862 zakládá na zkušenostech, tradici a produktech prémiové kvality. V Julius Meinl každý den dýcháme a žijeme naší misí a posláním! “Malými, ale zato významnými kroky chceme přispět ke změně světa na poetičtější, a tedy lepší místo pro nás a pro naše budoucí generace.” Nabízíme to nejlepší Více než 150 let vášně, zkušeností, odborných znalostí a neustálého zdokonalování nám umožňuje nabídnout nejlepší kvalitu našim zákazníkům a spotřebitelům. Vždy jsme se zaměřovali a i nadále se soustředíme na dosažení nejlepšího výsledku – produktu a služby – na trhu. Usilujeme o dokonalost Hledáme neustálé zdokonalování a podporujeme změnu. Naším cílem je být jedinečnou a originální firmou, která s pomocí unikátních řešení uspokojuje potřeby zákazníků a spotřebitelů. Chceme být o krok vpředu. Ceníme si našich lidí Naši zaměstnanci jsou naším nejdůležitějším aktivem; jsou základem našeho úspěchu. Ceníme si jejich různorodost a stavíme na jejich inspiraci, jedinečných schopnostech a nápadech. Chceme jim poskytnout prostředí, které je inspirativní a otevřené změnám a společnému růstu. Podporujeme podnikání Podnikání je motorem úspěchu společnosti a děláme vše proto, abychom zajistili prostředí, které podporuje podnikání a vůdcovství, takže jedinečné a různorodé dovednosti našich lidí se rozvinou v to nejlepší, co můžeme zákazníkům nabídnout.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce

Sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce

Jsme dodavatelem sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce v potravinářském průmyslu.V naší firmě považujeme sušené plody především za přírodní lahůdku. Existuje mnoho druhů, příchutí a vůní, které jsou pro nás každodenní inspirací. Naší filozofií je nabídnout zákazníkům nejenom klasické s...

Masové výrobky

  • Lokalita : Praha 2

Masové výrobky

  • Lokalita : Praha 2

Domácí sirupy

  • Lokalita : Praha 6

Domácí sirupy

  • Lokalita : Praha 6

Kontakt

Adresa
Strakonická 1199, 150 00 Praha 5
Web
https://www.meinlcoffee.com/cs/

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.