RONEX s.r.o.

Jsme specialisté na prodej balících strojů a ostatního obalového materiálu. Jsme výhradním distributorem balících strojů Audion pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízíme i stroje dalších výrobců. Zajistíme pro Vás především: * poradenství s výběrem vhodného stroje a obalového materiálu * předvedení balicího stroje * instalace a uvedení stroje do provozu * zaškolení obsluhy balicích strojů u zákazníka * denní servisní dispečink * provádění záručního a pozáručního servisu * preventivní prohlídky balicích strojů * operativní dodávky náhradních dílů * repase starších strojů * prodej PVC, POF a ostatního spotřebního materiálu * navrhneme a ručně vyrobíme kvalitní luxusní obal na Vaše produkty * navrhneme a vyrobíme krabice, krabičky Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme individuální nabídku na základě Vašich potřeb.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Sáčky z flexibilních obalových folií

Sáčky z flexibilních obalových folií

Firma BALMEX se zaobírá výrobou sáčků z flexibilních obalových folií jak plně potištěných tak nepotištěných a následné jejich plněním jak sypkých, tekutých i kusových surovin. Dále nabízíme plnění lahví a dóz. Jsme schopni dodat výrobek na klíč zajistit grafický návrh, zajistit potisk, vyrobit prode...

Papírové obaly

  • Lokalita : Praha 3

Papírové obaly

  • Lokalita : Praha 3

LDPE fólie

  • Lokalita : Praha 14

LDPE fólie

  • Lokalita : Praha 14

Kontakt

Adresa
Mladoboleslavská 675, 190 17 Praha 9
Web
http://www.ronex.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.