GRANIEM Czech, spol. s r.o.

Společnost GRANIEM Czech, spol.s r.o. je výradním dovozcem a distributorem kávových směsí a jiných kávových produktů spol. Caffé Mokarico.Caffé Mokarico je pražírna z Toskánska nedaleko Florencie. Ač v Čechách méně známá, patří mezi prestižní a nejrychleji se rozvíjející italské výrobce kávy.Společnost klade důraz na kvalitu výroby kávových směsí a z nich pramenící požitek z kávy. Kvalitu výroby dokládají certifikáty ISO 9001, 14001 a etický kodex SA8000, kromě desítek jiných prestižních ocenění.Směs Mokarico Bar např. získala prestižní zlatou medaili v soutěži International Coffee Tasting 2006 a v té samé soutěži v kategorii Káva pro automatické kávovary získala směs Mokarico Columbia stříbrnou mediali. Jelikož Columbia v této soutěži nastavila svoji vlastní kategorii kvality, toto ocenění získala jako jediná směs. www.assaggiatoricaffe.org Příprava kávy je věda. Mokarico je společností certifikovanou k výuce a osvětě přípravy kávy z vlastních směsí, a také kávových specialit (např. koktejlů), které se z nich dále připravují. Stalo se již mnohokrát, že v provozovnách, jejichž personál byl odborně proškolen naším italským specialistou na všechny produkty Mokarico, vzrostl obrat v odběrech kávy o 10-14% z původních hodnot. Lidé ji prostě vyhledávají.Odborné proškolení poskytujeme zdarma při podpisu dohody o dlouhodobé spolupráci.Základní servis:1. Dodávky kávy - spolehlivě podle závazných objednávek na dobírku v rámci ČR. Na objednávku pouze specifické směsi, např. biologická káva.2. Keramické a skleněné vybavení poskytujeme podle kapacity provozovny. Tato prvotní jednorázová investice z naší strany se váže výhradně ke smlouvě o odběrech a je zdarma.3. Odborné proškolení považujeme za velmi užitečné. Rádi touto investicí snížíme Vaše náklady a dáme inspiraci k rozšíření nabídky teplých nápojů, koktejlů či jiných specialit z kávy. 4. Technologické vybavení - kávovary - poskytujeme na Vaše přání a jsme připraveni se přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Výběrové sypané a sáčkové čaje

Výběrové sypané a sáčkové čaje

Zajistíme ručně balené a sypané čaje z Itálie. Máme v nabídce např: zelený speciál gunpowder, zelený bancha, směs ananas a jahoda a další.

 Domácí sirupy

Domácí sirupy

Pro výrobu všech našich sirupů pečlivě vybíráme dodavatele veškerých surovin tak, aby uspokojily na 100% naše nemalé požadavky na kvalitu. Každý pomeranč, okurku, kousek zázvoru, či jakoukoliv další ingredienci pečlivě zkontrolujeme, než postoupí k výrobnímu procesu. Npříklad máme okurkové sirupy, c...

Domácí sirupy

  • Lokalita : Praha 6

Masové výrobky

  • Lokalita : Praha 2

Masové výrobky

  • Lokalita : Praha 2
 Italská káva

Italská káva

Nabízíme prémiovou italskou kávu s ekologickým pražením čistým vzduchem. V nabídce máme např: zrnkovou prestige.

Italská káva

  • Lokalita : Praha 6
Domácí limonády

Domácí limonády

Nabízíme spektrum domácích limonád, pyré. Vyrábíme to šetrným způsobem z vysokým obsahem živin. Máme různé druhy např: malinové, jahodové mangové, z propojením třeb akurkumy nebo šafránu.

Domácí limonády

  • Lokalita : Praha 6
Horké a ledové čokolády

Horké a ledové čokolády

Nabízíme široké spektrum horkých a ledových čokolád. Například máme v nabídce tradiční horkou čokoládu, skořicovou horkou čokoládu, chilli horkou čokoládu, ledovou tradiční čokoládu nugátovou ledovou čokoládu a další.

Kontakt

Adresa
Novákových 380/18, 180 00 Praha 8