Miniatury Art, s.r.o.

Od roku 1995 výroba a distribuce miniaturních modelů českých hradů a zámků, reliéfy(plastické pohlednice A5) nejznámějších historických památek Prahy a panorama českých měst, magnety (fridge-magnets), přívěšky z PVC s náměty významných historických památek ve formátu A8. Vyrobeno z neglazované keramiky, modely a reliéfy v luxusním dárkovém balení - odolném proti poškození při převozu. Společnost je držitelem ochranné známky na všechny svoje produkty od roku 1995. Od roku 2002 firma vyrábí propagační předměty. Spolupráce s firmami ČPP, Č.pojišťovna, Generali, Horská služba atd. Dodávka upomínkových předmětů pro účastníky mezinárodních kongresů. V současné koule vyrábí nejkvalitnější sněžící koule na českém trhu.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Reklamní centrum

Reklamní centrum

Reklama centrum – váš spolehlivý dodavatel reklamních předmětů s 29letou tradicí. Uprostřed babylonu reklamních předmětů se nachází Reklama centrum s.r.o., firma s mnohaletou tradicí, která v první řadě myslí na zákazníka, a zároveň si zakládá na dobrých vztazích se světovými distributory. Prosto...

Reklamní centrum

  • Lokalita : Praha 14

Tvorba grafiky a maleb

  • Lokalita : Odolena Voda

Tvorba grafiky a maleb

  • Lokalita : Odolena Voda

Ozvučení a projekce

  • Lokalita : Praha 3

Ozvučení a projekce

  • Lokalita : Praha 3

Kontakt

Adresa
Voráčovská 937/14, 147 00 Praha 4, Podolí
Web
http://www.miniatury.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.