Silniční doprava

Vaše zásilky vyzvedneme a doručíme dle vašich dispozic kamkoliv po celé Evropě, státech bývalého Sovětského svazu, Tunisu a Maroka.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Praha 6

Zajímavé produkty jiných firem

Zasilatelství, spedice a vytěžování

Zasilatelství, spedice a vytěžování

1) přeprava kusových a celovozových zásilek, 2) služba door to door (od dveří ke dveřím), 3) zastupování v celním řízení, 4) uzavírání smluv o přepravě

 • Lokalita: Praha 3, Žižkov
Silniční přeprava - přeprava malovozových zásilek (partload)

Silniční přeprava - přeprava malovozových zásilek (partload)

Naše společnost pro Vás zajišťuje pravidelné malovozové přepravy do vybraných evropských zemí. Přepravy těchto zásilek organizujeme každý den. Na základě Vaší objednávky přistavíme vozidlo, které nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům na určené místo vykládky a zboží vyložíme podle Vašich dispozic.

Manipulace

Vykládka a nakládka kamionu nebo kontejneru – vizuální a kvantitativní kontrola, moderní a výkonná skladovací a zakládací technika, manipulace přizpůsobena typu, rozměru a hmotnosti zboží zákazníka, možnost cross-dockových operací na základě přání zákazníka.

Letecká doprava

Letecká doprava

Naši zákazníci mohou využívat osvědčené aerolinky a jejich prvotřídní přepravní spojení a také systém nepřetržitého sledování zásilek online.

 • Cena: dle zakázky
 • Lokalita: Nučice
Železniční doprava

Železniční doprava

Zabezpečíme železniční dopravu po celé Evropě.

 • Cena: dle rozsahu
 • Lokalita: Nučice
distribuce

Distribuce

Nabízíme Vám: podporu při optimalizaci Vašich dodacích služeb, poradenství a řízení Vašeho týmu při zlepšování struktury distribuce, mj. při analýzách skladu Koncepce, plánování a realizace nových nápadů v rámci procesů.

 • Lokalita: Praha-Zličín
vedení skladu

Vedení skladu

Budeme Vašimi průvodci při vytvoření koncepce integrované organizace skladu a její realizaci: Optimalizace skladu pro snížení stavu zásob a doby obrátky se současným vyloučením výpadků ve výrobě.

 • Lokalita: Praha-Zličín
námořní

Letecká a námořní doprava

Nabízí: letecké zásilky, námořní zásilky, vnitrozemské lodě, projektovou logistiku po celém světě, dopravu Door-to-Door, Value Added Services, řízení kontejnerů, obaly pro námořní a letecké zásilky podle příslušných směrnic, řízení dodavatelů a nákup pro námořní dopravu, celní služby.

 • Lokalita: Praha-Zličín
systémová doprava

Systémová doprava

Nabízíme Vám individuálně nastavený rytmus dodávek, definovaná časová okna , noční dodávky, fixní dny dodávek, optimalizovaný servis 24 hodin denně, vyřízení vrácených dodávek, logistiku dokladů, vybalení a zabalení zboží, označování a etiketování zboží.

 • Lokalita: Praha-Zličín
kusové zásilky

Logistika kusových zásilek

Kromě běžného vyřízení Vám nabízíme následující individuální služby: Express, Fixní doručení, Global, Dobírka, XXL (neskladné zboží / dlouhý náklad),Explosiv (nebezpečný náklad).

 • Lokalita: Praha-Zličín
Přeprava sypkých materiálů

Přeprava sypkých materiálů

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava sypkých materiálů.

 • Lokalita: Praha 3, Žižkov

Pojištění zahrnuté v ceně přepravného - pojištění odpovědnosti mezinárodního a vnitro dopravce

Toto pojištění je nepovinné, avšak od všech námi najímaných dopravců vždy vyžadujeme (před provedením přepravy) zaslání kopie jejich Koncesní listiny na provozování autodopravy a kopie jejich pojistné smlouvy nebo pojistky na odpovědnost dopravce, kde kontrolujeme platnost této pojistky.

Letecká a námořní přeprava

Naše oddělení letecké a námořní přepravy spolupracuje při zajišťování komplexních služeb s kolegy z DSV Air&Sea, kteří jsou v 28 zemích v Evropě, USA a Dálném východě. Díky přístupu k síti DSV Air&Sea můžeme na Vás, naše zákazníky, přenést výhody plynoucí z této spolupráce.

Námořní doprava

Námořní doprava

Sjednáváme přepravu nákladů po moři do 130 zemí světa a usnadňujeme tak obchodní vztahy 700.000 zákazníků. Přepravíme až 3.800 kontejnerů za den.

 • Cena: dle zakázky
 • Lokalita: Nučice
Logo

Spediční služby

Dovolte mi Vám nabídnout spolupráci Spedition Transport Birke od roku 2013 poskytuje komplexní spediční služby po celé Evropě. Jsme specialisté na organizaci dopravy pro tyto státy, ČESKO, SLOVENSKO, POLSKO, NĚMECKO, MAĎARSKO, RAKOUSKO. Díky našim zkušeným zaměstnancům jsme schopni splnit nároč...

 • Cena: dohoda
 • Lokalita: Praha 4
zásobování

Zásobování výroby

Využijte naše know-how s upraveným konceptem pro zvýšení efektivity i stávajícího potenciálu pro optimalizace. Pomůžeme Vám při výběru a zavádění efektivního balení pro přepravu, skladování a v ideálním případě přípravu až k výrobnímu pásu.

 • Lokalita: Praha-Zličín
nákup

Nákup

Poradíme Vám při vytváření nové koncepce Vaší logistiky nákupu: *Analýza struktury Vašich zásilek *Simulace méně nákladné realizace přepravy *Stanovení výhodnějších konsolidačních bodů *Řízení obalů *Řízení kontejnerů *Výběrové řízení *Porovnání externích služeb.

 • Lokalita: Praha-Zličín
abex

ABEX - expresní zásilky

Zaručujeme rychlý a maximálně spolehlivý odvoz a dodání Vašich spěšných zásilek. I Vy můžete těžit z naší celoplošné disponibility: Během 60 minut Vám přistavíme v rámci celé SRN vozidlo - od osobního vozu až po nákladní vůz do 7,5 tuny.

 • Lokalita: Praha-Zličín
jumbo přeprava

Objemné transporty

Systém výměnných nástaveb Jumbo splňuje tyto předpoklady jako transportní systém pro kombinovanou dopravu: Silnice / silnice a silnice / kolejová doprava -vyrovnání došlého zboží, bezpečnost v materiálním zásobování, efektivní vytížení vozidel, zkrácení doby nakládky a vykládky.

 • Lokalita: Praha-Zličín
naklady

Logistika dílčích a kompletních nákladů

V oblasti dílčích nákladů sledujeme již dlouhá léta efektivní konsolidaci díky konceptu Milk Run; pomocí něj lze dosáhnout snížení nákladů na dopravu a logistiku až o 30 %. V oblasti kompletních nákladů využíváme jak megatrailery a Jumbo vozidla, tak také běžné trailery nejmodernějšího typu.

 • Lokalita: Praha-Zličín

Kontakt

AM cargo s.r.o.

Adresa
Na Padesátníku I 573, 161 00 Praha 6
E-mail
email
Web
http://www.amcargo.cz
Telefon
+420226531266

velká mapa

Kontaktní formulář