Cestovní pojištění

Cestovní pojištění a zdravotní asistence Pokrývající široký rozsah rizik, zahrnující zdravotní asistenci, pojištění pro případ zrušení či přerušení cesty, ztráty zavazadel, helpdesk a další.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita: Praha-Velká Chuchle, Malá Chuchle

Zajímavé produkty jiných firem

poutač v čekárně

Reklamní poutače

Reklamní poutače ve zdravotnictví, fitness, úřadech, kadeřnictvích bussines centrech a školách

  • Cena: Od 1 290 Kč / ks / měsíc bez DPH
  • Lokalita: Praha 6
  • Telefon: +420603245946
  • Web: http://www.allice.cz
Víkend ve Štýrsku, barevné termály, víno a slavnosti

Víkend ve Štýrsku, barevné termály, víno a slavnosti

Rakouské Štýrsko je pestrá země s krásnou přírodou, pohostinnými lidmi, poutavým folklórem, zajímavými památkami, termálními prameny i chutnými víny. O víkendu v době babího léta si lze užít od všeho. A koupání v lázních s nápaditými budovami navrženými Hundertwasserem.V tomto termínu je ve skanzenu...

Zájezd Itálie, jižní Toskánsko a Lazio

Zájezd Itálie, jižní Toskánsko a Lazio

Letní zájezd do atraktivní oblasti střední Itálie, jižní části Toskánska a severního Lazia. Cesta za etruskými památkami, okouzlující kamenná městečka, románské kostely, Viterbo s papežským palácem, překrásné zahrady s fontánami, tajuplné cesty ve skalách, přírodní termální lázně, líbezná toskánská ...

Holandsko, zájezd na Velikonoce v zemi tulipánů

Holandsko, zájezd na Velikonoce v zemi tulipánů

Holandsko - země větrných mlýnů, zahrad a zejména tulipánu. Během velikonočních prázdnin můžete poznat to nejlepší z něj – skanzen s mlýny a výrobou dřeváku, tradiční sýrový trh, hlavní město Amsterdam, Haag – a hlavně lesopark Keukenhof s celými políčky barevných cibulovin. Narcisy, hyacinty, tulip...

hostesky - Italská ambasáda v Praze

Hostesky

Sympatické a aktivní hostesky se znalostí cizích jazyků pro Vaše firemní i reklamní akce. Profesionální vystupování a pomoc s pořádáním akcí. Ujednocené oblečení ve Vašich barvách. Pro VIP akce zajistíme vizážistky.

párty stany a mobiliář

Event marketing

Pořádáme firemní akce na klíč v celé ČR vč. technické podpory, cateringu, kulturního a sportovního programu, zajištění atrakcí, kreativních workshopů pro děti i dospělé, ostrahy atd.

Zájezdy do Itálie

Zájezdy do Itálie

Nabízíme široký sortiment zájezdů do Itálie.

Zájezdy do Černé Hory

Zájezdy do Černé Hory

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, ledničku, klimatizaci, fén, SAT TV. Některé pokoje mají balkon (za příplatek).

Zdravotně preventivní akce

Zdravotně preventivní akce

Nabízíme Vám lékařský tým s mobilní ordinací, který v rámci vaší akce může rychlými testy poradit vašim hostům jak vypadá jejich momentální kondice v závislosti na organismu a jakým způsobem se dále starat o svůj organismus. Součástí mohou být i rychlé zátěžové testy a dietní rady.

Teambuilding

Teambuilding

Teambuldingy Vám připravíme na míru a vždy jsou založeny na nutné vzájemné spolupráci a to at´v oblasti sportovních výkonů či testů. Stejně jako v pracovním procesu jde o týmovou hru a důležitý je efektivní výsledek.

Huawei Event Prague

Pořádání firemních akcí

Profesionální **event management** pro malé i velké firmy. Využijte zkušenosti profesionálů při pořádání **firemních akcí** či pořádání konferencí.

  • Cena: podle pořádané akce a rozsahu
  • Lokalita: Praha 6
  • Telefon: +420603245946
  • Web: http://www.allice.cz
Andalusie letecky, památky UNESCO a příroda

Andalusie letecky, památky UNESCO a příroda

Poznávací zájezd po Andalusii s leteckou dopravou. Nejkrásnější maurská města - Cordóba, Sevilla, Granada, Malaga. Bílé vesnice a městečka, Ronda, Cádiz, Nerja s pravěkou jeskyní, příroda v pohoří El Torcal a propast Chorro, vína sherry a Montilla, pobyt na Costa del Sol ještě s možností koupání a v...

Slovinsko, Julské Alpy a moře

Slovinsko, Julské Alpy a moře

Týden ve Slovinsku s turistikou, koupáním, poznáváním i ochutnávkami. Turistika v Julských Alpách – překrásné přírodní scenérie, např. údolí Tamar s vodopády, Planica se skokanskými můstky, Bohinjské jezero a hřebenová turistika v okolí hory Vogel, překrásné jezero Bled. 2 dny na pobřeží, koupání v ...

pořádání konferencí

Pořádání konferencí

Využijte naše zkušenosti pro zajištění Vaší konference na klíč. Od vyhledání vhodných prostor a lokalit, přes technické zajištění, catering, registraci účastníků (případně zajištění ubytování s parkováním) až doprovodné programy. Nejen sportovní a kulturní, ale také gastronomické.

Taneční show a škola tence

Eventová a umělecká agentura - eventy- párty-plesy-konference-teambuldingy-road shows

Agentura nova-Art , původně dceřiná společnost TV NOVA, zastupuje exkluzivně řadu umělců . Máme skvělý přehled o aktuálních cenách umělců u nás i ze zahraničí. Umíme doporučit umělecké vystoupení na základě specifikací klienta. Eventová sekce řeší kreativně i produkčně vaše společenské i sportovní a...

Zájezdy do Turecka

Zájezdy do Turecka

Příjemný čtyřposchoďový plážový hotel s celkovou kapacitou 55 pokojů je postavený do tvaru písmena „U“ přímo na široké a dlouhé písečné pláži „Kleopatra Beach“ apod.

Zájezdy do Egyptado

Zájezdy do Egypta

Hotelový komlex se skládá z hlavní budovy, která leží přímo u písečné pláže a resortu, který se nachází cca 100 m od hotelu Grand Plaza, mají společnou pláž. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláži i u bazénu zdarma.

Zájezdy do Bulharska

Zájezdy do Bulharska

Nabízíme široký výběr ze zájezdů do Bulharska.

Tématické akce

Tématické akce

Připravíme Vám tématickou párty na míru. Představujeme Vám několik vybraných možností pro inspiraci, které vždy dále upravujeme dle potřeby klienta a podle možností vybraného místa. Akce nikdy nekopírujeme vždy inovujeme základní téma. Např.:Brazilská noc, Španělský večer a další.

Kontakt

UNITRAVEL GROUP, s.r.o.

Adresa
Zbraslavská 37/1, 159 00 Praha-Velká Chuchle, Malá Chuchle
E-mail
email
Web
http://www.unitravelgroup.cz
Telefon
+420251553939, +420723808452

velká mapa

Kontaktní formulář