Profesionální zpracování zvukového a obrazového záznamu

Doporučujeme

Společnost ADK-Prague se od roku 1991 věnuje profesionálnímu zpracování zvukového a obrazového záznamu. Během dlouholeté praxe se vypracovala na přední místo v oboru. Jsme specialisté na záznam, úpravu, střih, čištění jakéhokoliv formátu zvuku i obrazu a následnou výrobu zvukových, datových a nebo obrazových nosičů. Váš projekt zrealizujeme “na klíč”, od prvotního záznamu v nahrávacím studiu, přes postprodukci, mastering, až po výrobu CD, DVD, BD, MC, tiskovin, balení, kompletace do vybraných standardních a nebo speciálních obalů. Zveme Vás na návštěvu naší společnosti, při které Vás seznámíme s možnostmi nahrávacích, masteringových a postprodukčích studií, kompletní nabídkou výroby zvukových a obrazových nosičů

Přejít na web dodavatele
  • Cena: podle zakázky
  • Lokalita : Praha 17

Další produkty dodavatele

Live & dabing studio

Live & dabing studio

Při projektu nového nahrávacího studia jsme navrhli nejen technicky precizní řešení, ale kladli také důraz na vytvoření příjemného prostředí. Studio je zaměřeno na nahrávání mluveného slova, audioknih, jazykových kurzů, dabing nebo výrobu reklamních spotů.

3D post produkce

  • Lokalita : Praha 17

Audio video post produkce

  • Lokalita : Praha 17
Výroba CD, DVD, BD, MC

Výroba CD, DVD, BD, MC

Poskytujeme kompletní služby lisování všech formátů optických disků, CD-Audio, CD-ROM, DVD a nově Blu-ray Disc, stále vyrábíme audiokazety. Termíny dodání: běžně do týdne od předání kompletních bezchybných podkladů.

Authoring

  • Lokalita : Praha 17

Mastering

  • Lokalita : Praha 17

Kontakt

ADK Prague, s.r.o.

Adresa
Makovského 1338/18, 163 00 Praha 17
E-mail
email
Web
http://www.adkprague.cz
Telefon
+420605766555

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.

velká mapa

Kontaktní formulář