Soukromá školka, hlídání dětí večerní, noční, víkendové

Jsme nově otevřená soukromá školka. Pro vaše děti se snažíme připravit příjemné prostředí, kde bude uznávaná jedinečnost každého dítěte. U dětí v předškolním věku je třeba brát v úvahu, že se vyvíjejí velmi nerovnoměrně. Je třeba pozorně sledovat a odhadnout, co které dítě potřebuje a podle toho koncipovat jeho činnost .Naším hlavním záměrem je rozvíjet osobnost dítěte, rozvíjet jeho schopnosti a dovednosti. Všichni si přejeme, aby všechny děti měly krásné a spokojené dětství a to je to nejdůležitější. Přijímáme děti kdykoli během školního roku a to ve věku od 1,5 roku do 7 let. Nabízíme celodenní i půldenní program včetně stravování a pitného režimu od 7:00 do 18 hodin Dále nabízíme hlídací službu večerní, noční nebo víkendovou, rovněž poskytujeme pobyt pro neškolkové děti na hodinu či déle dle individuální dohody.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: viz.ceník
  • Lokalita : Praha-Dolní Měcholupy

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

gabiony

Gabiony a gabionové sítě

Nabízíme široký sortiment gabionových sítí a příslušenství. Gabiony velikosti oka 10x10 cm ,10x5 cm, 5 x 5 cm a 10 x 2 cm.. Formáty v celých sítích 3,2 x 2,1 m, nebo stříhané na nejvíce žádané rozměry 50x50cm, 100x50 cm, 100x100 cm, 200x50 cm, 200x100 cm a další. Vše skladem ihned k odběru

Chovatelská pletiva a sítě, pletiva na voliéry

Chovatelská pletiva a sítě, pletiva na voliéry

Nabízíme šestihranná chovatelská pletiva, svařované sítě (klece, voliéry, ochranná ohrazení) a síť pletenou (na síta na prohazovačky). V pozinkovaném provedení.

Bazénové zastřešení

  • Lokalita : Ledčice

Truhlářské práce

  • Lokalita : Praha-Vinoř

Čerpadla Ivana Dvořáková

  • Lokalita : Ledčice

Stavební materiály

  • Lokalita : Praha 1
Ostnaté dráty

Ostnaté dráty

Nabízíme ostnaté dráty - yowa (standardní hospodářský ostnatý drát vhodný pro civilní účely), bodlák (ostnatý drát k pletivu Pozink a Peren), bodlák peren (barva zelená a hnědá).

Bazénová dlažba

  • Lokalita : Ledčice

Stavební materiál

  • Lokalita : Praha 3

Kontakt

BYTHIT, s.r.o. - e-shop (výdejní místo) (pobočka Praha-Dolní Měcholupy)

Adresa
Na Slavíkově 205/7, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy
Web
www.bythit.cz,