Zemědělské služby v oblasti sklizně

Naše firma poskytuje od roku 1996 zemědělské služby v oblasti sklizně pícnin (senáže) kukuřice (siláže) a obilnin. Sklizeň senáže a siláže: Sklizeň pícnin na senáž i na siláž zajišťujeme samochodnými sklízecími řezačkami John Deere 7300 s výkonem 480 koní, s mnohanožovým řezacím bubnem vhodným pro sklizeň pícnin ke krmným účelům i k zajištění provozu bioplynových stanic. Převodovkou IVLOC dokáže plynule nastavit délku řezanky přímo z kabiny řidiče dle potřeb odběratele služeb i dle momentálního stavu sklízených plodin v rozmezí od 4 do 22 mm. Ke sklizni pícnin na senáž máme řezačku vybavenu sběracím zařízením o záběru 3m, ke sklizni kukuřice plošným kukuřičným adapterem Kemper o záběru 4,5m. Aplikace konzervačních prostředků dle přání zákazníka během sklizně je samozřejmostí. Naše pracovní doba závisí na dohodě s odběratelem služby, máme zájem o minimálně 12-ti hodinovou pracovní denní dobu. Díky výkonu řezaček, jejich vybavení a mnohaletých zkušenostech našich osádek s jejich obsluhou i sklizním pícnin vyhovíme bez jakýchkoliv kompromisů všem požadavkům jak chovatelů skotu, tak i provozovatelů bioplynových stanic. DEJTE NÁM ŠANCI A MY VÁS O TOM PŘESVĚDČÍME !!! Sklizen obilnin: Sklízecími mlátičkami John Deere zajišťujeme sklizeň obilnin, řepky a případně dalších zemědělských plodin na zrno mimo kukuřice a slunečnice včetně drcení slámy Sklizeň kukuřice: Jsme schopni nabídnout řešení pro malé a střední farmáře, ale stejně tak jsme schopni nabídnout řešení velkému podniku.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita : Praha 5

Zajímavé produkty jiných firem

Zemědělské komodity

Výkup a prodej zemědělských komodit

Vykupujeme krmné a potravinářské obiloviny a olejniny. Pšenice, žito, ječmen, oves bezpluchý, oves setý, řepka, hořčice, sójové boby, lupina, lněné semeno a další.

Krmiva

Výroba krmiv

Vyrábíme krmiva extruzí olejnatých semen i v kombinaci s obilninami. Sójové boby, lněné semeno, lupina, řepkové pokrutiny , ostropestřec mariánský . Výrobky expedujeme volně ložené nebo v balení big bag, pytel .

Arboristické práce

 • Lokalita : Jenštejn

Sečení luk a pastvin

 • Lokalita : Strančice

Sklizeň obilnin

 • Lokalita : Praha 5

Sklizeň pícnic

 • Lokalita : Praha 5
Krmné zbytky z výroby cereálních potravin

Krmné zbytky z výroby cereálních potravin

Nabízíme možnost odběru tepelně zpracovaných zbytků z extruzní výroby cereálních potravin pro krmné účely. Vysoká nutriční hodnota. Možnost zpracování při průmyslové výrobě krmných směsí, přímému zkrmování nebo výrobě lihu.

Rostlinná výroba

 • Lokalita : Zlatníky-Hodkovice

Kompletní údržba zeleně

 • Lokalita : Jenštejn

Sadové úpravy

 • Lokalita : Jenštejn

Chov ovcí a prodej jehňat

 • Lokalita : Strančice

Pneuservis

 • Lokalita : Praha 5

Sklizeň kukuřice

 • Lokalita : Praha 5

Kontakt

JINDŘICH VALKOUN - AGROSLUŽBY s.r.o.

Adresa
Moulíkova 2238/1, 150 00 Praha 5
Web
http://www.sklizen-kukurice.cz