Spediční služby

Dovolte mi Vám nabídnout spolupráci Spedition Transport Birke od roku 2013 poskytuje komplexní spediční služby po celé Evropě. Jsme specialisté na organizaci dopravy pro tyto státy, ČESKO, SLOVENSKO, POLSKO, NĚMECKO, MAĎARSKO, RAKOUSKO. Díky našim zkušeným zaměstnancům jsme schopni splnit náročné požadavky všech zákazníků . Vzhledem k dynamicky se rozvíjející společnost, hledáme dopravce na vozy 20 - 24t kamion, plachta, tří strana, mega plachta kteří mají zájem dlouhodobě spolupracovat na mezinárodních trasách. Spolupráce je na pevných a jasných pravidlech předem dohodnutých s dopravcem. Dispečeři vodí tyto vozy 24-7 dle předem stanovených podmínek. Obecné podmínky, stanovena cena na 1km v eur/czk, vždy víkendy doma, dispečer komunikuje s řidičem , tedy se stará od A do Z. Dopravce dostává v elektronické podobě objednávky s mapou KM , garantujeme stálou práci. Splatnost je do 60 dni Veškeré přesné informace rádi poskytneme na 774-343639 Biernacki Svatopluk majitel

Přejít na web dodavatele
  • Cena: dohoda
  • Lokalita : Praha 4

Zajímavé produkty jiných firem

Demoliční, bourací práce

Demoliční, bourací práce

Provádíme demoliční a bourací práce.

Přeprava veškerého materiálu

Přeprava veškerého materiálu

Nabízíme přepravu veškerého materiálu.

Autodoprava

Autodoprava

Avia 3,5 tuny, Liaz 9 tuny, Tatra 12 tun atd.

Pojištění zahrnuté v ceně přepravného - pojištění odpovědnosti mezinárodního a vnitro dopravce

Toto pojištění je nepovinné, avšak od všech námi najímaných dopravců vždy vyžadujeme (před provedením přepravy) zaslání kopie jejich Koncesní listiny na provozování autodopravy a kopie jejich pojistné smlouvy nebo pojistky na odpovědnost dopravce, kde kontrolujeme platnost této pojistky.

Skladování

Zakladní charakteristiky našich skladů: 15 000 m2 skladových temperovaných ploch, výška skladu 9 m, nastavitelné manipulační rampy, moderní skladovací technika, skladování, jak na paletových regálech, tak i volně na ploše.

Doprava

  • Lokalita : Praha 3

Logistika

  • Lokalita : Pavlov

Zemní práce, výkopy

  • Lokalita : Praha 3
Velkoobchod-maloobchod prodej

Prodej stavebního materiálu - zemina, štěrk

Písek, štěrk-kačírek, lomový prach, zásypový materiál, zahradní zemina.

Odvoz sutě

Odvoz sutě

Stavební, komunální, netříděný, tříděný.

Silniční přeprava - přeprava malovozových zásilek (partload)

Silniční přeprava - přeprava malovozových zásilek (partload)

Naše společnost pro Vás zajišťuje pravidelné malovozové přepravy do vybraných evropských zemí. Přepravy těchto zásilek organizujeme každý den. Na základě Vaší objednávky přistavíme vozidlo, které nejlépe vyhovuje Vašim požadavkům na určené místo vykládky a zboží vyložíme podle Vašich dispozic.

Manipulace

Vykládka a nakládka kamionu nebo kontejneru – vizuální a kvantitativní kontrola, moderní a výkonná skladovací a zakládací technika, manipulace přizpůsobena typu, rozměru a hmotnosti zboží zákazníka, možnost cross-dockových operací na základě přání zákazníka.

Letecká a námořní přeprava

Naše oddělení letecké a námořní přepravy spolupracuje při zajišťování komplexních služeb s kolegy z DSV Air&Sea, kteří jsou v 28 zemích v Evropě, USA a Dálném východě. Díky přístupu k síti DSV Air&Sea můžeme na Vás, naše zákazníky, přenést výhody plynoucí z této spolupráce.

Stavební firma

  • Lokalita : Praha 4

Doprava nad 3,5 t

  • Lokalita : Praha 3

Demolice

  • Lokalita : Praha 3

Kožešiny Pavel Hlídek

  • Lokalita : Praha 13

Logistika Pavel Hlídek

  • Lokalita : Praha 13

Kontakt

BIRKE TRANSPORT SPEDITION s.r.o.

Adresa
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4
Web
http://www.birke.cz/