Vánoční párty pro obchodní partnery nebo zaměstnance "GreenYacht"

V krásných a členitých prostorech si večírek užijete všichni dle Vaší představy! V restauraci posedíte u skleničky dobrého nápoje, golfový bar nabízí klubovou atmosféru s možností doprovodných aktivit a zastřešená s zateplená letní terasa připomíná obývací pokoj s výhledem na Vltavu a zářící město! Neúčtujeme pronájem prostor, preferujeme investici do kvalitních pokrmů, nápojů a doprovodných aktivit!!

Přejít na web dodavatele
  • Cena: od 800 Kč na osobu dle počtu
  • Lokalita : Praha 6 - Břevnov

Fotogalerie


Přílohy

Zajímavé produkty jiných firem

Půjčovna gastrovybavení

Půjčovna gastrovybavení

Půjčíte si čisté, vrátíte špinavé.

Narozeniny, svatby, rodinné oslavy

Narozeniny, svatby, rodinné oslavy

Svatební hostinu, narozeniny či rodinnou oslavu připravíme přesně dle Vašeho přání. Pomůžeme vám s výběrem menu, s dekorací i s výběrem vhodného prostoru pro pořádání tak významné akce. Vše pak připravíme s osobním přístupem a profesionální kvalitou.

Rauty a recepce

Rauty a recepce

Společenské akce při státním svátku, po premiéře filmu, při narozeninách nebo při jiné události. Hosté si nabírají jídlo z připraveného buffet, u teplého buffet může také pomoci hostům kuchař, který může krájet masa nebo připravovat pokrmy před hosty.

Kavárna Lucerna

  • Lokalita : Praha 1

Škola v přírodě

  • Lokalita : Praha 12

Rauty - LUCERNA CATERING

  • Lokalita : Praha 1
Pracovní snídaně, obědy, večeře

Pracovní snídaně, obědy, večeře

Jak jinak zahájit úspěšný den než pracovní snídaní s kolegy či kolegyněmi ve vašem pracovním týmu. Na pokraji dne, u snídaňového menu, které vám sestavíme dle přání, se pracovní problémy vyřeší skoro samy.

Koktejly

Koktejly

Společenská akce například při vernisáži, po koncertě nebo otevírání nových prostor a jiných událostí, kdy číšníci rotují mezi hosty, roznáší studené a teplé občerstvení, tak aby hosté jej mohli jíst bez talířku a příboru.

Hotel Dvůr Chotětice

  • Lokalita : Praha 12

Catering - F&B Centrum

  • Lokalita : Praha 5

Kontakt

GY hotel & events s.r.o.

Adresa
Břevnovská 433/12, 169 00 Praha 6 - Břevnov
Web
http://www.golfyacht.com