3v.cz, s.r.o.

Společnost 3v.cz, s.r.o. je ryze česká společnost působící na trhu od roku 1997. Poskytuje komplexní služby v oblasti informačních systémů a informačních a komunikačních technologií. V současné době působí především v České republice, orientuje se zejména na evropský region. Zaměstnanci 3v.cz jsou pečlivě vybíráni z velkého počtu uchazečů a jsou neustále vzděláváni. Společnost si plně uvědomuje, že její síla spočívá především ve vysoké kvalifikaci a profesní způsobilosti jejích zaměstnanců. Mezi naší primární klientelu patří komerční sféra, obchodní a výrobní podniky, státní správa. Pro veškerou činnost naší společnosti je užíváno legálního software Naším hlavním krédem je táhnout za jeden provaz a snažit se dořešit úkol ke zdárnému cíli Společnost 3v.cz je držitelem certifikace ČSN ISO 9001 pro vývoj software.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Stravovací systém PowerKey

Stravovací systém PowerKey

Stravovací systém je určen k automatizované a plnohodnotné obsluze závodních jídelen či stravovacích kantýn.

Přístupové systémy

Přístupové systémy

Powerkey 3.0 v sobě obsahuje i moduly pomocí kterých dokáže efektivně nastavovat přístupové oprávnění do jednotlivý jednotek sloužících k otevírání dveří.Tímto získáme jednoduchou správu nad rozdělením pracovníků na jednotlivé dveřní jednotky a následně zpětnou kontrolu nad jejich průchody.

Přístupové systémy

  • Lokalita : Praha 6
Přístupový systém PowerKey

Přístupový systém PowerKey

Přístupový systém má rozmanitou škálu možností a využití a je vhodné ho instalovat na místa, kam mohou vstupovat pouze oprávněné osoby.

Docházkové systémy

Docházkové systémy

Pod pojmem docházkové systémy si v současné době již nelze představit pouze jednoduchá zařízení na záznam příchodů a odchodů jednotlivých pracovníků do zaměstnání, tedy klasický přístupový systém. Od plnohodnotného systému k evidenci docházky se v dnešní době očekávají mnohem pokročilejší vlastnosti...

Docházkové systémy

  • Lokalita : Praha 6
Docházkový systém PowerKey

Docházkový systém PowerKey

Pod pojmem docházkové systémy si v současné době již nelze představit pouze jednoduchá zařízení na záznam příchodů a odchodů jednotlivých pracovníků do zaměstnání. Od plnohodnotného systému k evidenci docházky se v dnešní době očekávají mnohem pokročilejší vlastnosti, které firmám ulehčí práci a usp...

Kontakt

Adresa
Tusarova 1263/7, 170 00 Praha 7, Holešovice
Web
http://www.3v.cz