Dobrotárna

Dobrotárna je rodinným podnikem. Láska k dobrému jídlu nás vedla k touze vybudovat malou pekárnu s profesionální kuchyní. Po letech příprav, papírování a stavění se nám podařilo náš sen zrealizovat. Proto si nyní můžete pochutnat na naší široké nabídce čerstvého pečiva, domácích džemů, sirupů, zeleninových dobrot a dalších laskomin. Také nabízíme přípravu občerstvení pro rodinné oslavy a firemní akce. Kromě našich výrobků nabízíme i delikatesy z mezinárodní kuchyně. Používáme suroviny a produkty v co možná nejvyšší kvalitě. Upřednostňujeme suroviny z malých produkcí a ekologického zemědělství. Naši nabídku neustále obměňujeme a doplňujeme o dobroty, které nás osloví svým příběhem a především nám chutnají. Podporujeme české výrobce i začínající firmy, fandíme nadšencům v oblasti gastronomie.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce

Sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce

Jsme dodavatelem sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce v potravinářském průmyslu.V naší firmě považujeme sušené plody především za přírodní lahůdku. Existuje mnoho druhů, příchutí a vůní, které jsou pro nás každodenní inspirací. Naší filozofií je nabídnout zákazníkům nejenom klasické s...

Pekárna

  • Lokalita : Praha-Čakovice

Pekárna

  • Lokalita : Praha-Čakovice

Masové výrobky

  • Lokalita : Praha 2

Masové výrobky

  • Lokalita : Praha 2

Kontakt

Adresa
Krajní 2075, 250 88 Čelákovice
Web
http://www.dobrotarna.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.