Ladislav Blahák

Skupina karikaturistů z Prahy a okolí je k vašim službám. Jsme skupina kreslířů různých povah i stylů. Někdo vše plánuje, druhý spíše bohém, ale všichni profesionálové, což znamená, že nám jde především o spokojenost klienta. Reference svědčí o tom, že se nám to docela daří a lidé využívají našich služeb opakovaně, protože dárek tohoto typu je neotřelý a stálý. Nahlédněte k jednotlivým autorům a třeba si i vyberete svého "dvorního" malíře. Umíme i karikatury-loutky podle fotografií, portréty, obrazy, originální ručně malované šperky atd. Nejžádanější jsou karikatury na zakázku, používané jako dárky k různým přiíležitostem. Běžný formát kresby je A3, ale není podmínkou. Nejsme v této věci zelenáči. Běžně kreslíme karikatury naživo klientům cestovních kanceláří na lodích brázdících v Praze Vltavou. Jde o zážitkové výlety a tomu naše produkce vyhovuje, neboť ne každý seděl veřejně modelem ke karikatuře. Zcela jistě nezapomenutelný zážitek a k tomu ještě jako důkaz vlastní karikatura. Karikaturista na svatbu, nebo firemní akci či narozeniny je další častá objednávka. Naživo kreslíme na formát A4 a umíme až 10 osob za hodinu při ideálních podmínkách. Mezi námi je i básnířka, která umí verše na míru, používané jako proslovy firemní, svatební i narozeninové nebo pozvánky a svatební oznámení. Ceník i reference má každý výtvarník na své stránce dole. Pro další informace a ukázkové práce karikaturisty naleznete na našich stránkách http://www.karikaturky.cz Pro jakékoliv dotazy nás můžete kontaktovat kdykoliv na čísle: Ladislav Blahák +420604233905 či nám napište email na blahak@seznam.cz Nebo navštivte naše stránky http://www.karikaturky.cz/ či http://www.svatby-svatba.cz/. V menu najdete v sekci nabídka veškeré informace. Budeme se těšit na spolupráci !


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Údržba zahrad

Údržba zeleně, údržba zahrad

Jste městská část, nebo instituce či podnik, a Vaše venkovní pozemky, parky či zahrady vyžadují, aby se o ně někdo celoročně postaral? Můžeme nabídnout tyto naše služby: Nabízíme celoroční údržbu zeleně, údržbu zahrad, parků a venkovních pozemků pro městské části, instituce, organizace a podniky.

Hotel Villa Skalník ***

  • Lokalita : Mariánské Lázně

Hotel Villa Skalník ***

  • Lokalita : Mariánské Lázně
Kácení stromů

Kácení stromů z plošiny

Kácení stromů s použitím vysokozdvižné plošiny je časově i finančně náročnější než běžné metody kácení ze země. Jsou ale případy, kdy je to jediné možné řešení. Vysokozdvižné plošiny používáme především v případech kdy: - kácení stromu klasicky pomocí lanových technik by bylo příliš časově náročné ...

Kácení stromů z plošiny

  • Lokalita : Praha 13
Kácení stromů

Běžné kácení stromů ze země

Kácení stromů ze země se používá, pokud jsou na kácení příznivé podmínky. V těchto případech se strom kácí ze země s nasměrováním padajícího kmene do míst, kde je dostatek prostoru. Toto standardní kácení ze země je levné, protože není potřeba žádné speciální vybavení. Většina případů kácení spadá d...

Kontakt

Adresa
Pilníkovská 248, 190 12 Praha-Dolní Počernice
Web
https://www.karikaturky.cz/ ; https://www.svatba-vesele.cz/

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.