FirmyVPraze.cz
| katalog firem v Praze

Fimex, spol. s r.o. v jazyce českém, Fimex, GmbH v jazyce německém

Do koutů 2073, Praha 12

Firma se zabývá prodejem (dovozem) strojů na zpracování masa, spotřebního materiálu potřebného pro masnou výrobu a servisem těchto strojů vč. dodávky náhradních dílů. Dodáváme kutry, vakuové narážky, navěšovací linky, řezací a míchací nástroje, stahovačky kůže, odblaňovačky, výrobníky ledu, průmyslové nářezové stroje, separátory – oddělování masa od kostí a šlach, klipsovací stroje, klipsy, očka, stroje pro mělnění a homogenizaci, nastřikovačky, masírky, separátory, zařízení pro bourárny a jatka, pily, štípačky rohů, čistění míšních kanálů, formovací věže na šunku, lisovací zařízení na pršuty, pily na kosti, pásové pily na oddělení masa a kostí, nářezové stroje, ruční stahovačky kůže atd. Nabízíme i střeva a obaly na salámy, šunky, klobásy nebo párky.

Adresa Do koutů 2073, Praha 12
Web www.fimex.cz

Zajímavé produkty jiných firem

Data z rejstříků

Informace o firmě Fimex, spol. s r.o. v jazyce českém, Fimex, GmbH v jazyce německém jsou bez záruky. Poslední aktualizace: 3. 5. 2021
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
Ekonomické činnosti:
  • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
  • Nespecializovaný velkoobchod
  • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
  • Reklamní činnosti

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.