redmen

Popis společnosti: Jsme rychle se rozvíjející společnost, nabízející výšivky v souladu s nejnovějšími světovými trendy. Klademe velký důraz na kvalitu vyšívací technologie , maximální kvalitu výroby v odborném pracovním kolektivu. Nejdůležitější je pro nás profesionální přístup k zákazníkovi, který začíná po předchozím zaslání předlohy zákazníkem, vytvořením přehledné cenové kalkulace , odstupňované dle různého množství výrobků a výšivek , samozřejmě ve spojení s množstvím, také slevové odstupňování, na základě kterého, si zákazník může přesně vybrat množství odpovídající plánovaným výdajům . Následuje konzulatace o způsobu provedení zakázky, doporučení vhodných materiálů , vybráním odpovídající vyšívací technologie . Po vytvoření vyšívacího programu a zhotovení zkušebního vzorku a odsouhlasení zákazníkem, se vyrábí celá zakázka, která bude dodána vždy ve stanoveném termínu, což můžeme zaručit. Vyšívací programy se účtují jednorázově, jsou uloženy u nás a jsou majetkem zákazníka, takže je kdykoli možné objednat další dodávku stejných nebo shodných výrobků.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Reklamní centrum

Reklamní centrum

Reklama centrum – váš spolehlivý dodavatel reklamních předmětů s 29letou tradicí. Uprostřed babylonu reklamních předmětů se nachází Reklama centrum s.r.o., firma s mnohaletou tradicí, která v první řadě myslí na zákazníka, a zároveň si zakládá na dobrých vztazích se světovými distributory. Prosto...

Reklamní centrum

  • Lokalita : Praha 14

Reklamní agentury

  • Lokalita : Praha 9

Reklamní agentury

  • Lokalita : Praha 9

Tvorba grafiky a maleb

  • Lokalita : Odolena Voda

Tvorba grafiky a maleb

  • Lokalita : Odolena Voda

Kontakt

Adresa
U Průhonu 40, 170 00 Praha 7
Web
http://www.redmen.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.