HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví

Posláním občanského sdružení HESTIA je vytváření pozitivních a funkčních mezilidských vztahů v rámci rodiny i v širším kontextu občanské společnosti. Hestia podporuje a realizuje výzkumné, výcvikové a vzdělávací programy, poradenstí a terapii, supervize a stáže pro dobrovolníky i profesionály. HESTIA vydává účelové publikace, navazuje kontakty s iniciativami a institucemi s obdobnými cíli v ČR a v zahraničí a přispívá k propagaci a publicitě uvedených aktivit. Národní dobrovolnické centrum vede programy a projekty v oblasti dobrovolnictví. Centrum podporuje rozvoj a koordinuje činnost regionálních dobrovolnických center a programů. Metodické a vzdělávací centrum se zaměřuje na vzdělávání a supervizi profesionálních pracovníků v sociálních a sociálně zdravotních službách a dalších pomáhajících profesích.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Psychologické poradenství a diagnostika

Psychologické poradenství a diagnostika

Odborný a laskavý doprovod na cestě hledání sebe sama. Respektování člověka jako jedinečné a neopakovatelné bytosti a rovněž tak jeho problému, se kterým přichází. Řeším například vztahové problémy: vůči vlastní osobě, členům rodiny, ostatním lidem, problémy se sebedůvěrou, sebeúctou, nespokojenost...

ADR školení pro řidiče

  • Lokalita : Praha 4

ADR školení pro řidiče

  • Lokalita : Praha 4

Kontakt

Adresa
Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1
Web
http://www.hest.cz

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.