FirmyVPraze.cz
| katalog firem v Praze

Stavební firmy - zemní práce (Nalezeno 807 firem)

Doporučené záznamy

BEVESTAV,s.r.o.

K Vechtru 1002, Ptice

Specializujeme se na veškeré zemní výkopové práce, jakékoli demoliční práce, fungujeme jako půjčovna stavební mechanizace a autodoprava. Naše společnost se taktéž zaměřuje na výstavbu inženýrských sítí, dokončené kompletně na klíč.

ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.

Polní 450, Lety

Naše firma se zabývá průmyslovými elektroinstalačními zařízeními, prodej, montáž a servis, svítidla a osvětlení prodej a montáž, elektroinstalační práce a revize, zemní práce.

FREIBAU s.r.o.

U Demartinky 2561/1a, Praha 5

Firma se zabývá kompletní stavební činností.

Ing. Aleksandr Kalashyan

Famfulíkova 1145/9, Praha 8 - Kobylisy

Ing. Aleksandr Kalashyan je společnost sídlící v Praze 8 - Kobylisích specializující se na různé rekonstrukční práce, obkladačské práce, pokládku dlažby, zednické práce a výkopové práce. Zaměřuje se zejména na práce v rámci rodinných domů a snaží se poskytnout kvalitní služby za přijatelné ceny.

Ivan Harkot

Pavlíkova 603/8, Praha 4 - Kamýk

Poskytujeme kompletní stavební činnost.

JKB, s.r.o.

Bělohorská 185/163, Praha 6 - Břevnov

Společnost realizuje zemní práce a likvidace odpadu.

Jiří Jaroš

Smiřická 439/7, Praha 9 - Klánovice

Zemní a výkopové práce, jeřábové práce, přípojky vody, plynu a kanalizace včetně projektové dokumentace a projednání, zimní a letní údržba komunikací a ploch, údržba zeleně.

Kanálservis, s.r.o.

K Hájům 2639/7, Praha 5 - Stodůlky

Naše firma nabízí služby spojené s profesionálním servisem pro opravy, rekonstrukce kanalizace, či novým vybudováním celkového odkanalizování objektu. Tyto služby provádíme od prvotní diagnostiky na místě přes celkové provedení prací s tímto spojených až po vyřízení veškeré potřebné dokumentace. Opr...

Miloslav Kobera

U Trativodu 593/20, Praha 9 - Klánovice

Zámková dlažba - strojní i ruční pokládka - od parkoviště až po dům včetně oplocení. Rekonstrukce a zednické práce. Dále provádíme stěhování a vyklízení.

PETRUŽÁLEK A SYNOVÉ s.r.o.

Novozámecká 520, Praha-Dolní Počernice

Odvoz stavebního odpadu a sutí, hydraulická ruka, doprava materiálu - písku, štěrku. Kontejnery, zemní a výkopové práce, terénní úpravy, bourání a demolice objektů, vyklízecí práce, atd.

Satorka Drill s.r.o.

Vondroušova 1207/52, Praha 7

Zajišťujeme vytyčení, vrtání a vystrojení studen. Poskytujeme poradenství ohledně údržby a čištění stávajících vodních zdrojů. Provádíme rekonstrukce a čištění vrtaných i kopaných studní. Vrty pro tepelná čerpadla. Zakázky realizujeme v lokalitách Praha, Středočeský, Královéhradecký, Liberecký, Úste...

Vasyl Sukhara

Švábska 6821/24, Prešov

stavební firma, domy na klíč , zemní práce, rekonstrukce bytu a domu , fasady , malířské a natěračské práce , fasady , sadrokartony , dlažby a obklady , zámkové dlažby

Vítězslav Ouzký

Na Křížku 245/1, Měšice

Společnost Vítězslav Ouzký se specializuje na demolice objektů a celkovou úpravu terénu. Od srovnání pozemku a bourání kamene a asfaltu až po likvidaci staveb, naše týmy dokážou vyřešit jakýkoli projekt. Sídlo společnosti se nachází v Měšicích.

YAROKOM s.r.o.

Kunratická spojka 1637, Praha 4 - Kunratice

Firma se zabývá v oboru stavebnictví klíčová slova jsou hrubé stavby, základové desky, zemní práce, terénní úpravy, obklady dlažby i zámkové, chodníky, komunikace, přeprava materiálu, odvoz suti zeminy, přípravné a dokončovací práce i rekonstrukce.

Veřejné záznamy

A B Gama Real, s.r.o.

Ruská 395, Dobřichovice

A S K O spol. s r.o.

Cerhýnská 430, Praha 21

A až Zet – RNDr. Petr Čížek

Rumburská 258/11, Praha 9

A-Z Myslbek

Kurzova 2245/6, Praha 13, Stodůlky

ABC Domy s.r.o.

Holečkova 789/49, Praha, Smíchov

ACTIVE Partners spol. s r.o.

Šrobárova 2181/1, Praha 3, Vinohrady