FirmyVPraze.cz
| katalog firem v Praze

Alexandra Benáková Mgr. - BULHARŠTINA~NĚMČINA~RUŠTINA, výuka a překlady

Veletržní 290/42, Praha 7

Jsem kvalifikovaná lektorka s pedagogickým vzděláním a mnohaletou zkušeností a nabízím individuální výuku těchto jazyků: BULHARŠTINA NĚMČINA RUŠTINA ČEŠTINA PRO CIZINCE (pro bulharsky, německy nebo rusky hovořící) Specializuji se především na INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU ve firmách i soukromých klientů. OBSAH VÝUKY je vždy přizpůsoben individuálním potřebám klientů. ORIGINÁLNÍ UČEBNÍ MATERIÁLY: Součástí výuky jsou vlastní učební materiály, které je možné kombinovat s jakoukoli další učebnicí. MÍSTO VÝUKY: Výuka probíhá u klienta ve firmě nebo doma. PŘEKLADY A TLUMOČENÍ: Nabízím překlady a tlumočení v těchto jazycích: BULHARŠTINA, NĚMČINA, RUŠTINA Překládám běžné i odborné texty, mohu tlumočit při jednáních s Vašimi obchodními partnery.

Adresa Veletržní 290/42, Praha 7
Web ab-falko.blog.cz/

Zajímavé produkty jiných firem

Data z rejstříků

Informace o firmě Alexandra Benáková Mgr. - BULHARŠTINA~NĚMČINA~RUŠTINA, výuka a překlady jsou bez záruky. Poslední aktualizace: 7. 8. 2022
Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Počet zaměstnanců: Neuvedeno
Ekonomické činnosti:
  • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
  • Překladatelské a tlumočnické činnosti
  • Ostatní vzdělávání

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.